O MNIE

Cześć:-)

Nazywam się Ewa Stopka i bardzo się cieszę, że chcesz bliżej poznać mnie oraz moją małą wirtualną przestrzeń:-)

 

Kilka słów  o mnie:

 

Pochodzę z Kościeliska, ale na co dzień mieszkam w Witowie (stąd pochodzi mój mąż). Wywodzę się z tradycyjnej góralskiej rodziny, w której kultywowane są podhalańskie tradycje. Moja Mama (a wcześniej także babcia) jest twórcą ludowym, także od dzieciństwa wychowywałam się wśród pięknych wzorów, niezliczonych kolorowych nici, cudownych haftów, które sądzę, że miały niebywały wpływ na to, w jakim kierunku aktualnie zmierzam:-)

fot. Tomasz Pańszczyk

 

 

Fot. Marcin Kin

Ukończyłam etnologię w Cieszynie, ale podczas studiów odkryłam swoją pasję jaką jest wizaż.

Na co dzień jestem szczęśliwą żoną Wojtka oraz mamą Kalinki i Jagódki:-) Moja codzienność kreci się przede wszystkim wokół mojej Rodziny, zaś blog jest odskocznią od codziennych obowiązków; miejscem, w którym chętnie dzielę się swoimi różnymi pasjami czy przemyśleniami.

Jestem osobą, która zawsze lubiła „coś” robić. Od dziecka przejawiałam różnego rodzaju zainteresowania (a to kółko plastyczne, nauka gry na pianinie, przez kilka lat prowadziłam wraz z koleżanką scholkę, w której grałam na gitarze, itp). Przez wiele lat taniec ludowy był moją ogromną pasją,  najpierw tańczyłam w zespole góralskim w Kościelisku, kiedy zaś poszłam na studia tam także zostałam członkiem ZPiT Ziemi Cieszyńskiej. Przez kilka lat działałam trochę jako instruktor w regionalnym zespole szkolnym w swojej miejscowości. Po studiach przyszedł czas na pracę, potem ślub, gdzieś po drodze chwilowy wyjazd za granicę, powrót, potem czas na powiększenie rodziny….no i tak czas leci… życie się kręci:-)

Odkąd wizaż stał się moją pasją, w miarę możliwości zaczęłam uczęszczać na różnego rodzaju kursy. Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniach u znanych polskich wizażystów, których pracę podziwiam.

W listopadzie 2018r. zdobyłam tytuł państwowy czeladnika w zawodzie „wizażysta/stylista”, który obroniłam w Mazowieckiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie.

Dzisiaj pracuję jako wizażystka oferując swoje usługi przede wszystkim na Podhalu. W wykonywane makijaże wkładam całe swoje serce, staram się aby każda osoba, która trafi pod mój pędzel była zadowolona z moich usług. Nie ma nic piękniejszego w tej pracy niż uśmiech klientki, w której oczach widzę błysk i zadowolenie. Moim wszystkim klientkom, które do tej pory zaufały mi i pozwoliły mi być częścią tych jakże ważnych dla nich chwil serdecznie dziękuję. Mam nadzieję, że jeszcze wiele przede mną, wiele nowych znajomości, wiele Panien Młodych, które mam nadzieję poznam w zbliżającym się nowym sezonie ślubnym:-)

A tak poza tym…staram się optymistycznie patrzeć na świat, żyć w zgodzie ze sobą i swoimi przekonaniami, staram się realizować zaplanowane cele nie przejmując się aż tak bardzo „co powiedzą inni”, bo wiem, że życie jest jedno i nie wiem jak długie:-) Lubię otaczać się kolorami, które dodają optymizmu i energii. Jestem zodiakalną panną, planowanie, to coś od czego zaczynam dzień; ponadto robię „mapy marzeń” i uwielbiam kawę!!, zresztą jako typ „skowronka” dzień rozpoczynam…dosyć wcześnie:-)

Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i oczywiście jak tylko masz chęć i czas to wpadaj na bloga, mam nadzieje, że znajdziesz tu coś dla siebie:-)

 

Jeśli chciałabyś się ze mną skontaktować to śmiało pisz: kontakt@rozetabyewastopka.pl,

zapraszam Cię także na mój profil na facebooku, albo po prostu skorzystaj z zakładki „kontakt”, znajdziesz tam formularz, dzięki któremu szybko wyślesz mi wiadomość.

Jeśli chcesz zobaczyć jak rozwija się moja pasja to odwiedź mój profil na instagramie: Ewa Stopka