MAKIJAŻE

Zapraszam Cię serdecznie do skorzystania z moich usług makijażu.

W mojej ofercie znajdują się makijaże ślubne i okolicznościowe, czyli wieczorowe: studniówkowe, sylwestrowe; oraz makijaże na każdą inną wyjątkową okazję, na która pragniesz podkreślić swoją urodę:-)

 

 

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Makijaż ślubny to makijaż, który powinien spełniać kilka istotnych zadań: musi być trwały, aby przetrwać wielogodzinną uroczystość, ale przede wszystkim musi być dopasowany do urody klientki, jej upodobań, charakteru oraz wpisywać się w klimat uroczystości. Ma być dopełnieniem ślubnej stylizacji.

Makijaż ślubny łączy w sobie cechy makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Musi dobrze wyglądać zarówno w świetle dziennym, jak i na zdjęciach. Zadbana cera to podstawa. Dlatego pierwszym etapem jest dobranie odpowiedniej pielęgnacji (płyn micelarny, tonik, krem), a następnie innych kosmetyków kolorowych. Makijaż ślubny musi zakrywać wszelkie niedoskonałości skóry, ale jednocześnie nie może tworzyć tzw. maski. Ma być elegancki i zmysłowy.

Czas trwania usługi to ok. 1,5 h.W tym czasie przygotowuję skórę, dobieram odpowiednie kosmetyki kolorowe dopasowane do urody, na życzenie klientki doklejam kępki rzęs, na zakończenie utrwalam makijaż. Nie zapominam też o innych elementach ciała jak np. dekolt, ramiona, jeśli te strefy są odsłonięte to wtedy również sięgam po kosmetyki, by rozświetlić skórę, aby odpowiednio wpisywała się w całość stylizacji. Przed ślubem jest możliwość, aby umówić się także na makijaż próbny ślubny, aby w dniu ślubu nie martwić się o efekt końcowy, ale odpowiednio wcześniej móc przetestować wybrane kolory, oraz sprawdzić, czy przypadkiem któryś z kosmetyków nas nie uczula.

Zapraszam :post1  post2.

MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY

Makijaż okazjonalny/okolicznościowy czyli makijaż na specjalną okazję – może to być makijaż wieczorowy (studniówkowy, sylwestrowy, na wieczór panieński) lub makijaż na takie uroczystości jak: wesele, komunia św, chrzest św., itp. To makijaż, który musi być dopasowany do urody oraz całej stylizacji klientki, ale też stosowny do okazji. Musi podkreślać atuty urody, a korygować niedoskonałości.
Czas trwania usługi to ok. 1,15-1,5 h. Makijaż ten musi być oczywiście trwały. W zależności od okazji może być lekki, rozświetlony, w stonowanych kolorach, albo wręcz przeciwnie – kolorowy, matowy lub mieniący się różnorakimi pigmentami. Wszystko zależy od upodobań i życzeń klientki.

 

    

  

 

 

CENNIK 2020:

  • makijaż ślubny 150 zł
  • makijaż próbny ślubny 150 zł
  • makijaz okolicznościowy 130 zł