Makijaż ślubny, Wizaż

Indywidualne warsztaty makijażu Podhale/Zakopane i nie tylko

Cześć:-)

W dzisiejszym poście chciałabym napisać Wam kilka słów na temat mobilnych indywidualnych warsztów makijażu jakie od niedawna prowadzę.  Tytułem wstępu dodam tylko, że wizaż jest moją pasją, którą po wielu latach udało mi się przekuć w zawód. Staram się regularnie uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach z tej tematyki, aby móc jak najlepiej wykonywać swoją pracę i być na bieżąco. A skąd pomysł na szkolenia? W swoim życiu miałam okazję kilka razy wcielić się w rolę „nauczyciela” (funkcje instruktora w zespole przez kilka lat, zajęcia kreatywne dla dzieci/starszych, prowadzenie scholki) i pomimo tego, że nie były to zajęcia związane z wizażem (zresztą wtedy nawet przez myśl by mi nie przeszło, że będę się tym zajmować) zrozumiałam, że przekazywanie wiedzy, dzielenie się nią sprawia mi ogromną radość. Kiedy zdobyłam państwowy tytuł czeladnika w zawodzie wizażysta, pomyślałam, że może to dobry moment, by przełamać swój wewnętrzny strach i zacząć spełniać kolejne marzenie. I tak oto rozpoczęłam indywidualne warsztaty makijażu, czyli lekcje od podstaw dla dziewczyn zainteresowanych tematyką wizażu, na której odkrywamy jego tajniki:-)

 

Jak możesz wyczytać na powyższej grafice prowadzę indywidualne warsztaty makijażu:

  • na użytek własny, czyli makijaż dla siebie: to lekcja, podczas której nauczysz się jak właściwie podkreślać atuty swojej urody. Na takim spotkaniu pokażę Ci krok po kroku jakich produktów powinnaś używać, w jakich odcieniach, jak je aplikować. Opowiem Ci także o pielęgnacji skóry, która ma ogromne znaczenie jesli chodzi o efekt końcowy makijażu.
  • Jeśli masz już za sobą pierwsze kroki w makijażu możesz skorzystać ze szkolenia z konkretnego rodzaju makijażu: może to być np. makijaż ślubny, wieczorowy, cut crease, kobiety dojrzałej, itp. Wtedy wykonamy wspólnie makijaż na modelce „na dwa pędzle”, czyli ja pomaluję połowę twarzy, Ty zaś drugą, jednak zrobimy to krok po kroku omawiając każdy etap.
  • Jeśli wizaż interesuje Cię na tyle, że pragniesz poznać aspekty związane z tą pracą to zapraszam Cię na indywidualne szkolenie dla początkujących makijażystek – na tej lekcji oprócz oczywiście wykonania makijażu na modelce omówimy wiele zagadnień związanych z ta pracą. Zawód wizażysty daje wiele możliwości. Chętnie opowiem Ci o aspektach pracy stacjonarnej/mobilnej; dowiesz sie jakie wyposażenie jest konieczne, by móc pracować. Co powinno znaleźć się w kufrze i ile mniej więcej to kosztuje? Poruszam też takie zagadnienia jak: szkoła czy kursy? Gdzie i u kogo; temat pielęgnacji twarzy; rodzaje makijaży, ceny usług itp.

 

Poniżej chciałabym pokazać Ci kilka przykładowych prac z indywidualnych szkoleń. Jeśli śledzisz mnie w mediach społecznościowych to na pewno już je widziałaś, ale aby nie zgubiły się w gąszczu wszystkich grafik postanowiłam podzielić się nimi również tutaj. Dziewczynom, tj. Małgosi, Kamili, Eli, Madzi i Anecie bardzo dziękuję raz jeszcze za zgodę na publikację zdjęć. Po więcej fotek, opisów usług, cennik i bieżące informacje zapraszam na fanpage Rozeta by Ewa Stopka. Macie jakieś pytania to zapraszam do kontaktu:-)

Z mojej strony byłoby na tyle. Jeśli zainteresowałam Cię tym tematem to zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam, Ewka

 

Makijaż ślubny – indywidualne warsztaty makijażu – Podhale/Zakopane/ i nie tylko…

warsztaty makijażu Podhale

 

Makijaż wieczorowy – indywidualne warsztaty makijażu – Podhale/Zakopane/i nie tylko

indywidualne warsztaty makijażu Zakopane

 

 

 

 

Indyidualne warsztaty makijazu
Indywidualne warsztaty makijażu – Podhale/Zakopane i nie tylko

1 thought on “Indywidualne warsztaty makijażu Podhale/Zakopane i nie tylko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.