Makijaż ślubny, Wizaż

Kameralnie pod Tatrami, w Kościelisku:-)

Cześć:-) Zapraszam Was dzisiaj do obejrzenia pięknej fotorelacji z pewnej kameralnej uroczystości, która miała miejsce wiosną br. pod Tatrami, w Kościelisku – czyli mojej rodzinnej miejscowości, a w której przygotowaniach miałam okazję uczestniczyć. Mowa o jednym z najpiękniejszych dni  w życiu, czyli jak się domyślacie – chodzi o ślub i wesele pani Moniki i pana Michała, którzy na tę uroczystość przylecieli prosto z Norwegii. Już nie raz pisałam, że podczas takich przygotowań nie mam czasu na robienie zdjęć makijaży itd. tak więc jest to dla mnie miła niespodzianka, kiedy po kilku miesiącach otrzymuję od Państwa Młodych kilka fotografii na pamiątkę naszego spotkania. I właśnie niedawno dwie Panie tak mnie miło zaskoczyły. Dzisiaj jedna z relacji, niebawem druga:-)

Od razu zdradzę, że autorką tych cudownych zdjęć jest bardzo utalentowana pani Agnieszka Skrzypczak, której prace możecie podziwiać na jej stronie FULL of LOVERS.  Jest w tych ujęciach coś niesamowitego, pewna magia, która od razu przenosi nas w tamten dzień, wprowadza nas w klimat.

Ślub miał miejsce w kościele parafialnym pw. Św. Kazimierza Królewicza w Kościelisku, który został wzniesiony w 1914 r, także ma już swoje lata. Jako ciekawostkę powiem Wam, że witraże projektował bratanek Jana Matejki – Stefan Matejko, może kogoś takie informacje zainteresują. Ołtarz główny to dzieło Wojciecha Brzegi i Eugeniusza Wesołowskiego, zaś wystrój wnętrza,  wszelkie misterne wykończenia, zdobienia, itd. to dzieło naszych miejscowych artystów.

Wszystkie przygotowania i cała uroczystość odbyła się w Gościńcu Góralski Dwór. To miejsce, które idealnie nadaje się właśnie na takie kameralne przyjęcia, uroczystości, romantyczne kolacje, itp. Jest tam klimat, którego nie spotka się w żadnym innym miejscu. Nie jest to karczma taka „jak wszystkie”, ale kryje tyle zakamarków, tak różnorako urządzonych, że moglibyście się zdziwić… Tak więc jeśli ktoś z Państwa byłby w Kościelisku to warto tam zajrzeć. Pięknie urządzone wnętrze, niesamowite obrazy o góralskiej tematyce, które zawsze przyciągają mój wzrok kiedy mam okazję tam być. Wiele osób mogło podziwiać Góralski Dwór oglądając serial „Szpilki na Giewoncie”, bo główni bohaterowie weselili się także tam. Oczywiście dodam, że Góralski Dwór oferuje także noclegi, także jest to wygoda dla gości.

Moi Drodzy, tyle pisania. Zapraszam Was do obejrzenia tych zjawiskowych fotografii, które przeniosą nas w jeden z wiosennych weekendów. Ciężko uwierzyć, oglądając zdjęcia, że była to druga połowa kwietnia, ale tak to już na Podhalu jest, pogoda często robi psikusy, i o ile wiele rzeczy możemy na taki dzień zaplanować, o tyle z pogodą za wiele nie ustalimy:-) Ale nie ważne jak było na zewnątrz, choć i tak ośnieżone góry też mają swój urok, ale najważniejsze że tego dnia Państwu Młodym i gościom dopisywała inna ważniejsza pogoda – mianowicie pogoda ducha! Wszystkim dopisywał świetny nastrój, a przecież to jest gwarantem udanej imprezy:-)

 

 

+

 

Na moim blogu zamieściłam tylko wybrane fotografie, jeśli macie ochotę na więcej…to zapraszam na stronę Pani Agnieszki Skrzypczak FULL of LOVERS, tam znajdziecie całą fotorelację nie tylko z tego wydarzenia, ale i z wielu innych, które Pani Agnieszka miała okazję uwiecznić.

Serdecznie chciałam podziękować Pani Monice i Panu Michałowi za możliwość publikacji zdjęć z ich cudownego dnia no i przede wszystkim za zaufanie, za to, że mogłam uczestniczyć z Wami w tych przygotowaniach. Wszystkiego co najlepsze dla Was, waszej Rodziny, dużo szczęścia i radości każdego dnia,

Pozdrawiam serdecznie,

Ewka

 

 

 

 

 

1 thought on “Kameralnie pod Tatrami, w Kościelisku:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.