Bożonarodzeniowe zwyczaje, Home, Inspiracje dla domu

60 pomysłów: jak udekorować stół na Boże Narodzenie?

Cześć:-) Dzisiaj absolutnie nie zamierzam się rozpisywać, ponieważ po pierwsze nie mam czasu za bardzo, a po drugie będzie to post nastawiony bardziej na oglądanie, podziwianie niż czytanie.  Ale dwa słowa dorzucę… bo nie byłabym sobą:-)

No więc mam dla Was wiele inspiracji na to, jak udekorować świąteczny stół. Początkowo miałam w głowie stół wigilijny, ale przecież Święta Bożego Narodzenia to Święta, podczas których dużo czasu spędzamy z naszymi bliskimi właśnie przy stole, więc jeśli go dekorujemy to z myślą nie tylko o wieczerzy wigilijnej, ale o wszystkich tych świątecznych, pachnących choinką i pysznymi daniami  dniach:-)

Jak go udekorować? Propozycji wiele, może któraś przypadnie Wam do gustu. Stół może być bardziej „bogaty”, albo wręcz przeciwnie skromny, prosty, albo bardzo wystawny; klasyczny, biały, albo bardziej szalony, może nawet kolorowy? Pełen błyszczących, odbijających światełka i nasze buźki bombek, albo naturalny, z zielonymi gałązkami, pomarańczami czy szyszkami. Wszystko zależy od naszego gustu, smaku. Ważne, aby był spójny z resztą wnętrza, innymi dekoracjami, a nie wyglądał jak oderwany z innego domu, czy wnętrza. Brzmi może i śmiesznie, ale różnie to bywa.  Do Świąt mamy jeszcze trochę czasu, ale może już niektórzy z Was krążą myślami wokół dekoracji, poszukują serwet, bieżników, czy nowej zastawy…mam nadzieję, że ten wpis będzie dla Was pomocny.

No i jeszcze jedno, nie wszystkie te przykłady pochodzą akurat ze Świąt, ale niektóre biorąc pod uwagę kolorystykę, zastawę, czy inne dekoracje – idealnie się nadają, dlatego postanowiłam je dorzucić.

 

 

źródło

 

 

 

 

na „bogato”

To by było na tyle:-) Mam nadzieję, że podobały się Wam propozycje. Dajcie znać jak macie ochotę w komentarzu.

Pozdrawiam ciepło,

Ewka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.