Lifestyle

Blogowo&urlopowo :-D

Cześć:-)

W ostatnim czasie pisząc posty podkreślam często, że to „post na szybko”, a dziś to już w ogóle – będzie jeszcze szybciej! Krótko i zwięźle: chciałam podzielić się z Wami moją wielką radością – otóż w drugiej połowie sierpnia przyszła na  świat nasza druga córcia!!!


Zdjęcie pochodzi z: http://www.mjakmama24.pl/rodzice/macierzynstwo/cytaty-i-wiersze-o-macierzynstwie-wybralismy-dla-was-najbardziej-wzruszajace-i-najsmieszniejsze,566_4969.html

Dlatego od dłuższego czasu przymierzam się do napisania dla Was postu(-a?) uzasadniającego moją nieobecność na blogu, ale uwierzcie – nie mam kiedy:-) Bywa, że nawet przez cały dzień, dwa nawet nie włączam komputera, albo czasem zdążę włączyć, ale nic nie zrobię, tylko wieczorem wyłączam:-D

Także mam nadzieję, że Ci, którzy gdzieś tam czasem podglądają moje blogowe poczynania wybaczą mi, a te z Was, które mają dzieci – zrozumieją na pewno. Z jednym brzdącem można jakoś ogarnąć- i dziecko, dom i nawet bloga, ale z dwójką takich(!) maluszków….gorzej. Także póki co próbuję ogarnąć logistycznie życie domowe i jestem (albo mi się wydaje) na dość dobrej drodze:-D (grunt to pozytywne nastawienie!!!)

Ale żeby nie zniknąć tak całkiem…to mam nadzieję, że może otrzymam za jakiś czas zdjęcia z makijaży to skoro już nie mam czasu pisać, to przynajmniej podzielę się z Wami fotkami. A może w najbliższy weekend też uda mi się co „pstryknąć”, to będzie szybciej:-) oczywiście, nie obiecuję, bo takie rzeczy dopiero wyjdą w praniu.
To byłoby na tyle.
Przesyłamy serdeczne pozdrowienia dla wszystkich
Czytelników, Sympatyków i cichych Podglądaczy „Rozety”od naszego fajnego babińca:
Ewka z Kalinką i Jagódką:-) buziaki:-***

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.