Oriflame

Znasz kosmetyki Oriflame?? Podziel się opinią:-)

Cześć:-)
Tak jak niedawno wspomniałam, znowu działam sobie od pewnego czasu w Oriflame.
Regularnie co niedzielę składam zamówienia – o ile są chętni, bo jak nie to wiadomo:-)
. Nigdy nie mówię klientkom: „wiesz…nikt nic nie zamówił, to mi się nie opłaca zamawiać tylko dla Ciebie” tylko jak ktoś coś chce, to zawsze.

Wydaje mi się, że każdy słyszał o Oriflame.
To marka – która obok Avon’u – zaraz przychodzi na myśl słysząc o katalogach z kosmetykami.
Oczywiście jest tego wszystkiego więcej, z bardziej znanych: Mary Kay, Fm Group, itd. itp. ale nie o tym post:-)
Giordani Gold
Często jest tak, że ktoś jest „fanem” tylko jednej marki. I jak działa w Avon to twierdzi, że Oriflame jest „be”, albo na odwrót. Słyszy się, że np. Avon uczula, a Ori ma za drogie kosmetyki. Ja osobiście nie pochwalam takiego podejścia!
Bo jak wiele razy podkreślam – nie ma marki, która w swej ofercie wszystkie swoje produkty ma na najwyższym poziomie (zdaniem każdego) – każda marka staje na wysokości zadania i tworzy produkty zgodnie ze swoim jakimś przewodnim hasłem, celem itd. także dla tej marki są one na najwyższym poziomie. Ale przecież odbiorców – jak mrówek – i oczekiwania każdy ma inne. Dla jednego coś jest super hitem, dla drugiego – kitem:-)
Tak samo jest z Oriflame. Ma bogatą listę różnorakich produktów.
To produkty do pielęgnacji ciała, cery; mnóstwo akcesoriów do makijażu, włosów; różne zapachy, biżuteria, dodatki, produkty wellness. Co konkretnie to odsyłam do strony głównej Oriflame.

 

Akcesoria do makijażu
Akcesoria do włosów

 

The ONE
Oczywiście znowu się rozpisałam, ale do czego konkretnie zmierzam – otóż każda marka ma swoje nazwijmy to „perełki”, coś z czym jest kojarzona, takie kultowe produkty. W Oriflame też jest ich kilka. Ale oprócz nich jest cała masa różnych innych ciekawych rzeczy, których nie znamy.
Ja  – jako konsultantka przypuszczam, że powinnam je wszystkie pewnie „ogarniać”, ale: za krótko działam to raz, dwa…mam za dużo innych wydatków żeby co tydzień kupować i testować wszystkie kosmetyki. Po trzecie – nim bym to wszystko przetestowała – to zajęło by mi to hohoho… i trochę czasu! Dlatego sama mam w Oriflame też tylko kilka ulubieńców
Ale na szczęście – mam WAS!! I pomyślałam, że wspólnie zrobimy sobie taką naszą
TOP LISTĘ Oriflame – co warto mieć, a na co szkoda wydawać pieniążków. 
Poprosiłam moje klientki, aby wysłały mi opinie o produktach, które u mnie zamówiły.
Oczywiście będzie to taka opinia bardzo subiektywna…ale moim zdaniem zawsze w jakiś sposób może nas nakierować, a my – albo się skusimy, żeby się przekonać, albo nie.
Dlatego od dzisiaj chciałabym Wam przedstawiać różne produkty Oriflame i recenzje o nich.
Bo nie wiem jak Wy, ale ja – lubię kupować coś z polecenia, najlepiej kogoś znajomego. Czasami (np. w sklepach) często przychodzi nam myśl – że jak ekspedientka coś poleca – to robi to, bo musi – skoro reprezentuje dany sklep/markę to musi ją zachwalać. Pracując w Rossmannie miałam okazję się z tym zetknąć – ale nie w sensie, że p.kierowniczka nakazała chwalić wszystko, tylko od tej drugiej strony – klientów: „Pani pewnie zachwala, bo tu pracuje”. O nie, dla mnie zawsze liczyła się (i nadal liczy) szczerość. Dlatego lubię polecać coś co sama lubię, przede wszystkim znam albo prosto mówić, że na coś szkoda wydawać pieniędzy!
Tak więc co jakiś czas , będę pisać o wszystkich produktach, które przetestowałam ja i moje klientki.
Dzięki temu dowiemy się może czegoś interesującego:-) czego się nie spodziewałyśmy.
Oczywiście zamówienia często się powtarzają, dlatego nowe opinie o tym samym produkcie także będę aktualizować. Po jakimś czasie powstanie myślę, taka wspólna TOP LISTA.
Ja mam swoją małą listę, ale trzeba ją skonfrontować:-)
Także jak mi się uda to może jeszcze dziś coś dodam, jak nie – to lada dzień:-)
i liczę na Was, może ktoś z Was przetestował któreś z kosmetyków i chętnie podzieli się swoją opinią.
Pozdrawiam serdecznie:-)
Papa:-)Zapraszam Was także na FB:
Konsultantka Oriflame-Witów

1 thought on “Znasz kosmetyki Oriflame?? Podziel się opinią:-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.