Cytaty, Lifestyle

10 cytatów dla kreatywnych i nie tylko:-)

Cześć:-)
Pomyślałam sobie dzisiaj, że zamieszczę takie małe ‚cytatowe’ podsumowanie, ponieważ nie wszystkie osoby zaglądające na bloga odwiedzają mój fanpage na FB, a tam – dla tych co właśnie nie wiedzą – od grudnia w każdy poniedziałek publikuję jakiś fajny cytat.
10 cytatów dla kreatywnych

Tak więc zapraszam na 10 interesujących ‚myśli’ z ostatnich 2 m-cy. Mam nadzieję, że i do Was one także trafiają, są krótkie, ale konkretne. Przyznam szczerze, że miałam pod każdym z nich dorzucić własny komentarz, ale właściwie pomyślałam, że raczej nie jest to potrzebne, każdy z nas zajmuje się czymś innym, dla każdego mają one odniesienie do innych spraw – tych mniej i bardziej ważnych, a są tak jasne, że każdy może je sobie wyjaśnić po swojemu:-)
kreatywność to dobra zabawa

 

niezadowolenie to podstawa prawdziwego talentu
życie jest za krótkie
nowy rok to nowa książka mająca 365 stron

 

nie szukaj przeszkody bo może nie istnieje

 

kiedy myślisz że nic się nie zrobi pomyśl raz jeszcze

 

nie ma czegoś takiego jak zły pomysł
problemem nie jest problem
cel a nie pokonanie innych

 

jesli chcesz być kreatywny nie bój się pomyłek
Niektóre z nich naprawdę warto sobie zapamiętać i wziąć do serca. Bo niby krótkie, proste, ale życiowe. Mam nadzieję, że Wam się podobają – jeśli tak to zapraszam w poniedziałki na FP, a jeśli tam nie zaglądacie to pewnie za jakieś 2 m-ce kolejna dawka dających do myślenia cytatów, które mam nadzieję, także przypadną Wam do gustu. A swoją drogą…jakie są Wasze ulubione cytaty?? Może macie swoje ‚cytatowe perełki”, które dają Wam motywującego kopa:-)? Jak tylko macie ochotę to dajcie znać w komentarzach:-)
Pozdrawiam Was serdecznie,
Ewcia:-)

2 thoughts on “10 cytatów dla kreatywnych i nie tylko:-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *