Handmade, Scrapbooking

Pudełko eksplodujące oraz kartka, czyli scrapbooking w FOLKowym wydaniu:-)

Cześć:-)
Muszę Wam się przyznać, że wena do pisania opuściła mnie zupełnie… Obwiniam za to aurę, a co za tym idzie..zmieniające się ciśnienie, które wpływa na mnie baaardzo i jeszcze, żeby mało było…mój biedny, ale już ledwo żyjący laptop, który przypuszczam, że jeszcze chwila i chyba padnie, nie słucha mnie wcale, dlatego praca na nim nie zachęca (!), ale oby tak jeszcze choć chwilę pociągnął…:-)
Więc nie będę przynudzać zbyt długim pisaniem. Powiem Wam tylko tyle, że tak jak już kiedyś wspominałam byłam i jestem zauroczona techniką scrapbooking’u od dawna, ale jakoś nigdy nie miałam okazji spróbować swoich sił w tej dziedzinie….tylko zawsze wzdychałam na widok cudownych prac innych, którzy pasjonują się tą techniką, aż….do teraz:-) i dzisiaj pokażę Wam moje pierwsze w życiu tzw. folk-pudełko eksplodujące i folk-kartka.
Scrapbooking to ciekawa technika o ile ktoś lubi bawić się w wycinanki, malowanki, wykorzystywać stempelki, tusze, różnego rodzaju scrapki,wydzieranki, tasiemki, koronki, guziczki, koraliki itp. itd. Oczywiście przyborów, które wykorzystuje się w scrapbookingu jest całe mnóstwo, niektóre nawet nie wiem jak się nazywają tak fachowo, ale powoli się rozeznam. W każdym bądź razie na początek zakupiłam sobie właściwie kilka takich powiedzmy podstawowych rzeczy, żeby zobaczyć, czy aby na pewno spodoba mi się takie zajęcie. Nie mam jeszcze w ogóle żadnych tuszy, stempelków itd. ale ze dwa dziurkacze, kilkanaście kartek, scrapki, ale co najważniejsze: mam dużo chęci:-) Tak więc nim dokupię więcej rzeczy postanowiłam zrobić coś już z tego, co mam.
Tak więc dzisiaj moje pierwsze premierowe FOLK-pudełeczko dla kogoś, kto ma artystyczną duszę:-) To jest tzw. pudełko eksplodujące – fajna nazwa, choć raczej kojarzy mi się bardziej z wybuchem, ale nie…tu nic nie eksploduje:-) Mam taki blok z kartkami w stylu folkowym, więc postanowiłam kilka z nich wykorzystać.
Kilka migawek:
Tak wygląda pudełko:
A jak podniesiemy wieczko to ukaże nam się kolorowa zawartość środka:

 

folk pudełko eksplodujące

 

folk pudełko eksplodujące
i kartka:
Niestety zdjęcia te nie oddają właściwych kolorów, na żywo te kolory są bardzo żywe i świetnie razem współgrają, tu tego aż tak nie widać.
folk kartka

 

folk kartka scrapbooking
I to by było na tyle. Tak jak mówię weny brak:-)
Teraz pewnie jak będę mieć czas to coś podziałam, to pokażę co mi się udało stworzyć.
Pozdrawiam serdecznie,
Ewcia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *